خدمات

خدمات رنک پیج
01
برندینگ و بازاریابی

برنامه‌ریزی و استراتژی

استراتژی‌های نوآورانه دیجیتال مارکتینگ

به شما کمک می‌کنیم تا به دنیای بازاریابی دیجیتال به درستی وارد شوید و نام برند خود را به جایگاه واقعی‌اش برسانید. ما تمام فعالیت‌های اینباند مارکتینگ و اوت باند مارکتینگ را در دنیای دیجیتال پوشش می‌دهیم.

ساختار استراتژی بازاریابی آنلاین

در این مرحله ابزار و کانال‌های بازاریابی شما بررسی می‌شود و ابزارها و کانال‌های مورد نیاز و ساختار و رودمپ فرآیند بازاریابی دیجیتال شما تعیین می‌شود.

هویت بصری

در این رقابت شدید بازار داشتن یک هویت بصری قدرتمند یک شروع موفق محسوب می‌شود. ایجاد یک هویت بصری با کیفیت برای شرکت و برای محصولات و خدمات جدید یک نیاز اساسی است. یک هویت بصری باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ای می‌شود که در غیر این‌صورت باید برای تبلیغات مداوم در نظر بگیرید. یک هویت بصری موفق تأثیر ماندگاری ایجاد می کند و در نهایت باعث تقویت برند و فروش شما می‌شود. هویت بصری قسمت اساسی از ارتباطات بازاریابی است که بدون آن نمی‌توانید موفق شوید.

02
سه تفنگ‌دار

خدمات اصلی

طراحی وب سایت

طراحی سایت براساس هویت، ایده و سلیقه شما با جدیدترین متد طراحی توسط یک تیم جوان و حرفه‌ای. طراحی انواع سایت شرکتی، فروشگاهی و شخصی با هدف ایجاد هویت و ارتقای برند، شخصیت و فروش شما 

سئو (SEO)

گوگل بزرگترین بازار و صحنه‌ی دنیای دیجیتال است ما بهترین جایگاه را برای شما گذاشته‌ایم تا بهتر دیده شوید و بیشتر درآمد کسب کنید. رسیدن به نتایج اول گوگل و بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو، مشاوره سئو و استراتژی و تولید محتوای هدف‌مند

بازاریابی محتوا

تولید محتوای هدف‌مند و جذاب در جهت افزایش آگاهی، برندینگ و فروش انجام می‌شود. اولین و مهم‌ترین مساله تعیین یک استراتژی تولید محتوا براساس پرسوناهای مشخص است و سپس تولید انواع محتوا براساس تقویم محتوایی تعیین شده است.

03
پول

افزایش فروش

فروشگاه اینترنتی

به شما از ابتدا کمک می‌کنیم تا قدم‌های اولیه را درست بردارید و به فروشگاهی برسید که می‌تواند در بازار دیجیتال به فروش برسد و به مرور جایگاه واقعی خود را بدست بیاورد. کافی‌ست با ما تماس بگیرید و حرکت کنید.

افزایش نرخ تبدیل

به بیان ساده، نرخ تبدیل یعنی چه درصدی از بازدیدکنندگان وب سایت یا صفحه اصلی شما تبدیل به چیزی که می‌خواهید می‌شوند. بسته به اهداف تجاری شما، یک “تبدیل” تقریباً هر چیزی ممکن است باشد مانند: خرید محصول، پر کردن فرم، دانلود، تماس با شما، چت آنلاین، ثبت نام در سایت، ارتقای سرویس, گرفتن اشتراک و…

تبلیغات دیجیتال

تعریفی بسیار ساده: “اگر تبلیغاتی را در اینترنت مشاهده کنید، به عنوان تبلیغات دیجیتال شناخته می شود. ” کمپین تبلیغاتی رسانه ای است که شما در یک بازه زمانی خاص برای تبلیغ یک محصول ، خدمات یا یک رویداد استفاده می‌کنید.

اولین قدم

برای شروع همکاری بهتر است شما از ما مشاوره و یک تحلیل رایگان بگیرید. اولین قدم شما این است که فرم درخواست پروپوزال را برای ما بفرستید. در چند کلمه از چیزی که نیاز دارید حرف بزنید یا به ما آدرس دهید تا با تحلیل پروژه شما به شما راهکار و پروپوزال ارائه دهیم.

اسکرول به بالا